בניית אתרים לעסקים

הקמת אתר אינטרנט לעסק קטן או גדול דרושה אסטרטגיה נכונה
בניית אתר עסקי שמוכר!

להתקדם היום לאתר שמביא לקוחות

בניית אתר עסקי שמוכר!

ללא הפתעות, אתר בדיוק כפי שרצית ולא בערך!

ההצלחה שלך ברשת האינטרנט הינה במרכז החשיבה העסקית שלנו. וזה הדבר שמוביל אותנו כשאנו מאפיינים ובונים את אתר האינטרנט שלך. הקמת אתר אינטרנט לעסק קטן או גדול אינה רק תהליך עיצובי ותכנוני, כי אם חשיבה אסטרטגית על כלל חשיפת העסק שלך ברשת האינטרנט.

ליווי משלב התכנון והאפיון ועד להשקה. הקמת אתר מותאום למנועי החיפוש אולל מחקר מילות מפתח ואופטימיזציה לחשיפה מהירה ללא הפתעות.

תכנון מפת צרכים להקמת אתר אינטרנט

מתווה העשיה שלנו הוא פשוט
מקדמים – מובילים – מרוויחים

אתה כלקוח הוא הדבר החשוב ביותר כשנכנסים לתהליך החשוב של בניית אתר אינטרנט. וזה המפתח להצלחה שלנו ושלך. זו תפיסת העולם שלנו לאורך כל תהליך הקשר איתך בכל פרויקט קטן כגדול.

קידום אתרים שיווק דיגיטלי

הקמת אתר אינטרנט לעסק - התהליך

אפיון אתר אינטרנט

השלב החשוב ביותר בתהליך בניית האתר הינו האפיון ומפת הצרכים שלך הלקוח. מענה על שאלות חשובות כמו למה אני צריך אתר אינטרנט, מי הם קהלי היעד שלי, מהן התועלות והערך המוסף שאני מביא ללקוחות שלי באינטרנט. מענה על שאלות אלו יכוונו אותך ואותנו, לאיזה סוג של אתר אינטרנט אתה צריך באמת. התקציב שלך חשוב לנו, לכן, חשוב באמת למפות את הצרכים לפני שנכנסים להוצאות.

מבנה אתר סופי ואישור סקיצה

לעיתים כאשר אנו בונים אתר אינטרנט אנו מתייחסים אליו ממש כמו בית, צבע הקירות, הריצוף וכו', אבל אסור לוותר על השלד והרכיבים שאין אנו רואים אך יודעים שהם נמצאים שם. זה השלב החשוב ביותר בכל תהליך בניית אתר אינטרנט. שלך זה מרכז את הטעם האישי שלך, הצבעים והעיצוב, אך, מבלי לוותר על המודולים התכנותיים המובילים ביותר. דבר החשוב בהמשך לקידום אתר האינטרנט.

חיבור האתר לדומיין סופי של הארגון

רק לאחר אישור סופי של האתר העיצוב והתכנים. אנו נחבר את האתר בשרת שלנו לכתובת הדומיין הסופית. חשוב שאת/ה כבעלים של העסק תהיה/י גם הבעלים של הדומיין ולא אנחנו. בדרך כלל עדכון שרתי הDNS לוקח עד 72 שעות מרגע ביצוע ההפניה, לאחר מכן האתר יהיה האוויר פתוח וזמין לגולשים באינטרנט וגם לך להמשך עדכונים.

אישור הצעת מחיר ותחילת עבודה

לאחר חתימה על אפיון אתר, נכנסים לפרויקט. אפיון מודולים נדרשים באתר ע"פ האפיון הראשוני. אופי אתר האינטרנט, (אתר תדמית, חנות, קטלוג וכו'…). תכנון דפי האתר השונים וכל המודולים הנדרשים לכל עמוד ועמוד. כל עמוד והרכיבים הנדרשים בו: דף הבית, צור קשר, עמוד תוכן, עמוד מוצר וכו'… בסיום התהליך נקבל את כל מבנה האתר על כל דפיו. מבחינתך זה הזמן לשלוח חומרים גרפיים וכן אתרי אינטרנט שאהבת.

הטמעת העיצוב על מערכת CMS

לאחר אישור העיצוב הסופי, אנו נטמיע את העיצוב במערכת ניהול התוכן (CMS) ונבנה את המודולים השונים לכל עמוד ועמוד, יחד עם העיצוב המאושר. כ"כ תכנות מודולים ייחודיים ללקוח שנקבעו באפיון האתר. במידה והלקוח כבר הכין את התכנים (בעיקר הטקסטואלים) לאתר, אנו נכניס אותם למערכת. התוצר של שלב זה הוא אתר אינטרנט הבנוי בסביבת פיתוח המאפשרת צפיה באתר ועידכון תכנים.

אופטימיזציה ומחקר מילות מפתח

השלב החשוב ביותר בכל התהליך. לאחר שעברנו תהליך ארוך של בניית אתר אינטרנט, עכשיו חשוב לקבל את החשיפה המהירה ביותר למנועי החיפוש. לעיתים האתר יכול להיות מושפע מאפקט ארגז החול של גוגל ואז למרות שבנינו אתר מדהים והוא נמצא ברשת, גוגל לא יציג אותו בתוצאות החיפוש עד 6 חודשים. ולכן חשוב להתחיל בתהליך הקידום בשלב זה. כמוסן ישנן מספר אפשריות לקידום וזה תלוי בך האם אתה צייד או חקלאי.

פגישת עבודה ראשונה

פגישה זו באה כדי לחבר את כל הקצוות. הצרכים, הרצונות והמבנה הכללי של האתר. בפגישה זו יחד עם המעצבת והאתרים השונ ים שאהבת נתחיל לעסוק במבנה העיצובי של האתר על בסיס הטעם האישי שלך, האפיון ומפת הצרכים. יחד נגדיר סופית את עמודי האתר השונים, קביעת סרגל צבעים, קבלת תמונות וסרטונים להטמעה. וחיבור הוליסטי לקבלת התוצאה הרצויה.

פגישת הדרכה

בשלב זה האתר למעשה כבר מוכן ומעוצב. וזה השלב שבו תלמד לתפעל את המשרד האחורי של האתר. אנו נפגש לשעה וחצי עד שעתיים, ונלמד איך להכניס תכנים לאתר, ע"פ הדרישות באפיון: טקסטים, תמונות, מוצרים, וידאו ועוד… הזנת התכנים היא פשוטה ביותר בדומה לעבודה עם מעבד תמלילים. רצוי מאד ואף חשוב, להכין את הטקסטים של האתר עוד בשלב התכנון. לעתים אנו רואים שהלקוח קיבל אתר מושלם תוך חודשיים ולקח לו שנה להזין את התכנים.

חיבור מערכת מעקב וניטור גולשים

מזל טוב בנית אתר אינטרנט מושקע ועכשיו חשוב להבין שאתר האינטרנט שלך הוא בראש ובראשונה כלי עבודה במחלקת שיווק ומכירות. לכן חובה לאפיין את הנתונים שחשוב לקבל מאתר האינטרנט ובעזרתנו לקבל מידע מה בדיוק קורה באתר שלך. כאשר לקוחות מגיעים לעסק שלך ניתן לספור אותם, לאפיין אותם לבנות תיק לקוחות מסודר. גם באתר האינטרנט שלך ניתן לבצע זאת. כך יתקבל מידע מדויק מה בדיוק עושים הגולשים באתר שלך.