מנהל התגים של גוגל כבר 5 שנים

מנהל התגים של גוגל

תוכן: מנהל התגים של גוגל כבר 5 שנים

ב 1 לאוקטובר 2012 הושק מנהל התגים של גוגל. כלי חינמי של גוגל. המאפשר לאחד את כלי העבודה של גוגל לכלי אחד.
מי מאיתנו לא הטמיע קודים שונים ומשונים באתר. מ Google Search Console, Google Analytics, קודים של ההמרות ויעדים באתר , קודים של לינקדאין ועוד ועוד. לא תמיד יש גישה לקוד האתר. והקודים השונים שיש להטמיע, לעיתים מאד מייגעים וגורמים לבלבול שיכול גם לגרום לתקלות שונות באתר.

כאמור לפני חמש שנים גוגל השיקה את כלי מנהל התגים של גוגל.

מצ"ב הסרטון עם הכלים שחלקם עדיין רלוונטיים היום.
מנהל התגים של גוגל הוא כלי חינמי פנטסטי המאפשר לאחד את כל קטעי הקוד הנדרשים להטמעה באתר. לקטע קוד אחד, ולנהל את הכל בממשק אינטרנטי נוח, והכל מרוכז במקום אחד.
אם תרצו להוסיף קטע קוד, או לעדכן קטע קוד הכל נעשה בממשק מנהל התגים של גוגל.

לאלה מאיתנו שהתחילו להשתמש בקוד בגרסת הביתא שלו, גילו את העצמה של הכלי הזה ומדידה וניטור פעולות שונות באתר בצורה מהירה ללא צורך להכנס שוב ושוב לקוד האתר.
היכולת להשתמש במגוון תגים למגוון שימושים שיווקיים היא מעולה. ועם חלוף הזמן מלאי התגים הולך וגודל. ולא חשוב מתי ובאיזו תדירות משתנה אתר האינטרנט שלך העבודה עם מנהל התגים של גוגל הינה פשוטה וטריוויאלית. מה גם שהקוד בתגים של GTM תמיד מעודכן.

עם חלוף הזמן שולבו במנהל התגים של גוגל תכונות רבות בהן :

מה מנהל התגים של גוגל מאפשר לנו לעשות

הגדלת היעילות והמהירות בניטור האתר

מנהל התגים של גוגל מאפשר ליצור תגים שיטענו על פי הצורך בהתאם לפעילות שמתבצעת באתר. ניתן להוסיף תגים לאנליטיקס למעקב ההמרות לרמרקטינג ואפילו לביצוע פעולה מסוימת שהגולש מבצע באתר ואותה נרצה למדוד. כמעט אין סוף דרכים למעקב אחר המשתמשים בכל אתר ואפליקציה וכל סוג של מחשב, טלפון נייד וכו'.

הגדרת נתונים על פי הצורך וקבלת תוצאות מדוייקות.

כל בנית התגים והטריגרים נעשים בסביבת עבודה אחת נוחה. אין יותר מצב שקוד מסויים ששמנו לא עובד או פוגם בזמן הטעינה של האתר, ואנו צריכים להמתין לזמן המתכנת. מצב Preview & Debug עושה את בדיקת השגיאות לקלה מתמיד לכל תג שנמצא במערכת. ואין צורך במתכנת כדי לתקן תג פגום.

תגים בהתאמה אישית של צד שלישי.

ישנם כלי מדידה רבים ברשת ולכן יש צורך מצד אחד בגמישות של מנהל התגים. וניתן להוסיף כלים רבים של צד שלישי, או לבנות תג מותאם אישית על פי הצורך. הן לאתרי אינטרנט והן לאפליקציות לניידים.

סביבת עבודה המתאימה גם לארגון.

ניתן לשתף את התגים בפני צוות העבודה כולו, לעקוב אחר שינויים שנערכו ע"י אנשים בארגון. בניית תגים וטריגרים בסביבת עבודה על לסיום הביצוע של כל הנוגעים בדבר, ואז לפרסם את השינויים כאשר הם מוכנים.

Call Now Button