מסחר מקוון E.Commerce

אתה כלקוח הוא הדבר החשוב ביותר כשנכנסים לתהליך החשוב של בניית זירת מסחר E-Commerece. וזה המפתח להצלחה שלנו ושלך. זו תפיסת העולם שלנו לאורך כל תהליך הקשר איתך בכל פרויקט קטן כגדול.

הגיע הזמן להשקיע
בפרסום חכם בעסק!

ייעוץ בניה וליווי בבנית מערכת מסחר אלקטרוני

ההצלחה שלך ברשת האינטרנט הינה במרכז החשיבה העסקית שלנו. וזה הדבר שמוביל אותנו כשאנו מאפיינים ומלווים אותך בתהליך בניית העסק שלך באינטרנט. בניית פלטפורמת מסחר אינה רק תהליך עיצובי ותכנוני, כי אם חשיבה אסטרטגית על כלל חשיפת העסק שלך ברשת האינטרנט

אתה כלקוח הוא הדבר החשוב ביותר כשנכנסים לתהליך החשוב של בניית זירת מסחר E-Commerece. וזה המפתח להצלחה שלנו ושלך. זו תפיסת העולם שלנו לאורך כל תהליך הקשר איתך בכל פרויקט קטן כגדול.

מסחר מקוון הפך להיות חלק משגרת היזמים ברשת.

תחום המכירות ברשת האינטרנט התפתחה לתחום מאד רחב המאפשר ליזמים להקים עסק מסחר עם כל המשתמע מכך והכל לעיתים מהמחשב בבית ישנן מגוון אפשרויות לפלטפורמות מכירה.

סוכנות פרסום גוגל

בניית מערכת מסחר מקוון שעובדת

מסחר באמזון

הרבה ישראלים גילו את המסחר באמזון ובעיקר ה FBA כדרך לעשות "כסף קל", ואולי גם אתם קראתם על "סוחרי על" שבשעות הפנאי מרוויחים מליונים באמזון. המציאות לא קרובה לסיפורים. אמנם למסחר באמזון כאתר המכירות הקמעונאיות הגדול בעולם יש יתרונות רבים, אך אין ארוחות חינם, וזו אשליה. הרבה סוחרים נכנסים לזירת המסחר באמזון, רובם מבזבזים משאבים יקרים מאד כזמן וכסף כדי לבסס מערכת מכירה מוצלחת, ומהר מאד מגלים שזה להקים עסק לכל דבר.

Woocommerce

הפלטפורמה הנפוצה והפשוטה לאתרי וורדפרס WooCommerce מערכת ופלטפורמת חנות E-Commerce אשר ניתן בצורה פשוטה להכניס מוצרים ולהתחיל למכור באינטרנט באתר אינטרנט שלכם, המערכת מאפשרת מכירת מוצרים הן, חומריים והן וירטואלים. תמיכה במגוון אמצעי תשלום, ניהול מלאי, חישבוי מיסים ומשלוח, וכן, יצירת קופוני הנחות. WooCommerce מתאים למעוניינים במערכת חנות הנמצאת בבעלותם המלאה.

מסחר ב Ebay

ישנם הרבה ישראלים בנו עסק באיביי, וחלקם אפילו מתפרנסים מכך, אבל שוב צריך להיזהר עם החלומות ולהשאר עם הרגלים על הקרקע. ניתן לפתח תחביב של מכירות באיביי, ולמכור מוצרים כתחביב, אל לבנות עסק באיביי זה דבר המצריך, בניית מודל עסקי מתאים ולראות אם אתם מוכנים לתהליך, וההתייחסות צריכה להיות כמו כל הקמת עסק, על כל המשתמע מכך.

מסחר אומנות ב Etsy

אתר אטסי (Etsy) הוא פלטפורמת מסחר לאומנות ועבודות יד (Art and Crafts), מאפשר לאמנים וליוצרים למכור את יצירותיהם ללקוחות שונים באץ ובעיקר בחו"ל. האתר הכי ידוע בתחום זה על אומנות. האתר נותן הזדמנות לאמנים מתחומים שונים להציע את אומנותם לקהל לקוחות עצום ברחבי העולם. ותתפלאו כמה אנשים מתעניינים במוצר הייחודי שלכם.