פרסום ביוטיוב

Youtube אתר הסרטונים הגדול בעולם ומנוע החיפוש השני אחרי Google.
בני 18+ מבלים יותר זמן בצפייה ב- YouTube מאשר בכל רשת טלוויזיה

הגיע הזמן להשקיע
בפרסום חכם בעסק!

קידום ביוטיוב

לקבל תוצאות בזמן המהיר ביותר, בניה וניהול קמפיין פרסומיים הצגת מודעות פרסומיות בכל הפלטפומות של גוגל. אפשרות חשיפה בתוצאות החיפוש הממומנות של גוגל, ובאתרי השותפים המוכרים שטחי פרסום לגוגל. התשלום הוא בדרך כלל עבור הקלקה וכניסה לאתר ולא על עצם הופעת המודעה.

אין עוד מדיה פרסומית שמאפשרת לך לקחת תקציב פרסום ולנהל אותו בצורה חכמה וללא בזבוז כספים מיותר, מיקוד מיקוד ושוב מיקוד, יביאו לך המפרסם ביוטיוב את הלקוחות הבאים. 

פרסום ביוטיוב להיות במקום שכולם צופים

יוטיוב הינו המנוע חיפוש השני בגודלו לאחר גוגל, מחיר כניסה למפרסמים חדשים הוא יחסית נמוך וטווח ההגעה שלך ב- YouTube הוא עצום, בחודש ממוצע, בני 18+ מבלים יותר זמן בצפייה ב- YouTube מאשר בכל רשת טלוויזיה.
בשנתיים האחרונות עסקים קטנים ובינוניים הכפילו את הפרסום ביוטיוב.שיפור יכולת מדידה ואפיון קהלי היעד היא בין מייעלת את הקמפיין.

הצופים ביוטיוב הינם עם כוונת רכישה גבוהה כדאי שתהיו שם!

אופטימיזציה לערוצים וסרטונים

פרסום ביוטיוב

פרסום ביוטיוב מיקוד מדוייק

אם יש לכם סירטון אנו נעלה אותו עבורך, ונחשוף אותן לקהל היעד המדויק ביותר בצורה המהירה ביותר, אם אין לך עדיין סרטון אנו ניצור יחד איתכם סרטון מנצח. והסיפור שלך כבר יגיע לקהל המיועד ומיד

אנליזה לפרסום ביוטיוב

לאחר העלאת הסרטונים לyoutube, והפעלת קמפיין פרסום ביוטיוב, אנו נסייע לך לעמוד ביעדי הפרסום, מודעות וידאו ביוטיוב, מאפשרות מגוון רחב של שיטות מדידה, העוקבות אחר פעילות הצופים בסרטון שלכם.

פרסום ביוטיוב חיבור לקהל היעד שלך

אנו ב SEO-S נאתר עבורך את המקום הנכון כדי שתוכל כמפרסם מתוחכם, להגיע לקהל הלקוחות הפוטנציאלים שלך. בצורה ייחודית ויעילה. אנו נשתף את המומחיות שלך עם העולם הרלוונטי לך ביותר. טוב מראה עיניים כדי שהלקוחות שלך יבינו במה המוצר שלך יכול להועיל להם.

מודעות תמונה - באנרים ביוטיוב

כמוצר משלים לקמפיין וידאו ביוטיוב, אנו ממליצים על מודעות תמונה (באנרים) לחיזוק הפרסום ביוטיוב. מודעת תמונה אשר תופיע בצמוד לערוץ או לסרטונים רלוונטיים ביוטיוב, יתנו מענה משלים לסרטון שלך.

יצירת קמפיין וידאו מנצח

ניסוח מודעה מנצחת המותאמת למילת המפתח מובילה לאטרקטיביות ותנועה איכותית לאתר שלך, בחינת המסר וההנעה לפעולה במודעה ולעיתים מודעות מקבילות במסרים שונים לבדיקת איכות ורלוונטיות. מודעה טובה מביאה תנועה רבה ואיכותית.

מעורבות קהל

מעורבות הקהל בסרטונים שלך זה סוד ההצלחה, הפרסום ביוטיוב נותן אפשרות מדהימה למעורבות הקהל, כך שסרטון מעורר במיוחד יכול לגרום למעורבות רגשית של הצופה, אם בתגובה, או סימון "אהבתי" (לייק), ונתונים אלה יתנו לנו נתונים חשובים לאין ערוך לגבי קהל היעד הרצוי לנו.